KONST / Litografier / Färglitografi 12667323
nr 1266 7323
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
Färglitografi, "Seglora kyrka". Signerad, numrerad 291/300. Motivet: 20x29 cm
Utrop:
400 kr
måndag 29 juli 2019
kl 20:18:30
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa